Jdi na obsah Jdi na menu
 


     Do 3. sezóny jsem opět šel s cílem uspět v obou domácích soutěžích. V lize mistrů jsem v základní skupině dostal vítěze anglické Premier League Fulham, nizozemský Feyenoord Rotterdam a německý Hamburg SV.

     Před začátkem sezóny jsem koupil 5 posil: Španělskáho golmana Fragosa z Las Palmas, bulharského středního obránce Markhova z Levski Sofie, argentinské  záložníky, La Pagliu z Tenerife a Sebastiana Verona z Chelsea, a španělského útočníka Santiaga Solariho z Realu Madrid. Celkem jsem za ně zaplatil pouhých 10 000 euro! Odešli 3 hráči, mezi nimi i kypřan Konstantinou do Jablonce, se kterým jsem už dohodl během sezóny na 12,5 milionech euro.Zbývající 2 hráči mi vydělali 220 000euro.

     Po polovině sezóny jsem opět v lize vedl a v poháru jsem postupoval úspěšně dál a dál. V lize mistrů jsem postoupil do osmifinále, ale jelikož jsem poslední zápas prohrál s Feyenoordem 2-0, tak jsem postupoval z druhé příčky. Do dalšího kola mi los přisoudil Juventus Turín. Z volných hráčů jsem ještě v zimě podepsal belgického útočního Soncka, který předtím působil v Ajaxu Amsterdam.

     Na jaře jsem byl opět nejlepší v lize a nakonec s obrovským náskokem vyhrál ligu před Libercem. V tabulce střelců se navíc o první místo dělili dva moji útočníci s 20-ti góly: Šmicer a Cardozo.

Tabulka:

  1.FK PORUBA   106-22  76

  2.LIBEREC           51-29  61

  3.SPARTA            54-30  52

13.BANÍK              35-49  26

     V domácím poháru jsem vítězstvím 5-0 nad Olomoucí obhájil víteství. V lize mistrů jsem v osmifinále s Juventusem bojoval ale nakonec více zkušenostní Turínských znamenaly můj konec v pohárové Evropě.

     Na konci sezóny ukončili aktivní kariéru obránce Rambekk a kapitán Cardozo.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář